Děkujeme
Doporučujeme

Administrace
Mládež

Mezi naši činnost také patří práce s mládeží. Vychováváme ji k úctě k humánním hodnotám společnosti a k plnění povinností při ochraně života a zdraví. Základem tréninků je plavání. Ty starší se také snažíme zábavnou formou naučit záchraně tonoucích, první pomoci a všemu, co by měl pravý vodní záchranář umět. Pořádáme pro ně víkendová soustředění, exkurze atd. Na léto pro ně připravujeme výcvikový kemp na základně na Seči, kde mají možnost se seznámit se skutečnou prací našich záchranářů a vše si vyzkoušet. Ti starší se aktivně účastní našich preventivních akcí, jakou jsou třeba ukázky pro školy a tábory. Ti nejlepší se také mohou účastnit jako pozorovatelé služeb na stanici VZS na Seči. V 18 letech se naši mládežníci stávají plnoprávními členy místní skupiny.

Pro mládež máme připravené dvě kvalifikace (Mladý záchranář IV a Mladý záchranář V), které se skládají z balíčků dovedností (balíček plavání, balíček záchrany tonoucích, balíček první pomoci, balíček potápění, balíček doplňujících znalostí).Zaujmula tě činost naší mládeže, chceš se k ní přidat?

Může to klidně i ty! Pokud umíš alespoň trochu plavat, nebojíš se vody, je ti více než 10let, chceš se něco nového naučit a poznat nové kamarády, tak se přijď podívat. Trénujeme každý čtvrtek (mimo práznin) od 18:30 do 19:30 v Chrudimi v krytém bazénu.

© 1999-2023 MS VZS ČČK Chrudim